Piwnica MODUŁ 2B Grafika 01 Piwnica MODUŁ 2B Grafika 02

 

Proponujemy Państwu rozwiązanie piwnicy ogrodowej z klatką schodową do montażu w terenie podmokłym z gwarancją 100% szczelności.

Piwnica z przedsionkiem z gotową zamkniętą klatką schodową do montażu podwójnych drzwi: zewnętrznych na poziomie gruntu i wewnętrznych w komorze piwnicy.

Rozwiązanie podwójnych drzwi jest znane od lat i jest jednym z bezpośrednich czynników utrzymania odpowiedniego mikroklimatu wewnątrz piwnicy. Pomiędzy drzwiami powstaje bufor powietrzny, a do komory piwnicy nie dostaje się gorące powietrze latem i zimne zimą. Dodatkowo schody do piwniczki są osłonięte przed deszczem, śniegiem, czy liśćmi z drzew. W rozwiązaniu piwniczki naszej produkcji nie musimy się martwić o wypompowywanie wody, która przy rozwiązaniu otwartej klatki schodowej spływa po schodach, czy o odśnieżaniu i skuwaniu lodu ze stopni. Nie musimy sprawdzać, czy pompa zanurzeniowa w studzience przed wejścia do piwniczki jest sprawna, i czy ma zasilanie elektryczne przede wszystkim podczas intensywnych opadów deszczu i burzy.

Rozwiązanie piwnicy ogrodowej ze schodami, które promujemy, gwarantuje, że jeżeli przez próg drzwi zewnętrznych nie będzie przelewała się woda, wtedy w piwnicy będzie optymalnie sucho.

Proponujemy rozwiązanie piwnica ogrodowej na tereny podmokłe, tam, gdzie pewnym jest, że wody gruntowe mają stały wysoki poziom lub okresowo ich poziom wysoko rośnie.

Nie obawiamy się „trudnych” realizacji, gdzie na piwniczkę będzie oddziaływał niekwestionowany i stały napór wody z gruntu,

Funkcja piwnicy ziemnej może być dowolna według Państwa uznania.

Tradycyjnie może być to ziemianka na warzywa, owoce, przetwory, piwnica na wino, warzelnia piwa albo odpowiednio przygotowane podziemne pomieszczenie techniczne lub schron.